هزینه تزریق بوتاکس(دیسپورت،مصپورت(مسپورت)،نورونوکس)


تزریق بوتاکس یکی از درمان‌های زیبایی غیرجراحی است که به دلیل مزایای متعدد طرفداران بسیاری دارد. روزانه متقاضیان بی‌شماری برای تزریق بوتاکس به کلینیک‌های زیبایی سراسر جهان مراجعه می‌کنند تا با این درمان ساده و سریع سال‌ها جوان‌تر به نظر برسند. هزینه تزریق بوتاکس و انواع مشتقات آن به مورد خاص هر بیمار، تعداد ناحیه‌های تزریق و قدرت عضلاتی بستگی دارد که با شل کردن آنها چین و چروک از بین می‌رود.
هنگام مقایسه قیمت‌ها و بررسی اولیه‌ای که قبل از تزریق بوتاکس انجام می‌دهید، هزینه اعلام شده را نسبت به کیفیت درمان، شایستگی‌ها و تخصص و اعتبار مرکز زیبایی بسنجید. متخصصین ما در کلینیک دکتر رضیعی ابتدا وضعیت چروک‌ها را ارزیابی می‌کنند و واحدهای بوتاکس لازم برای دستیابی به نتیجه دلخواه را تعیین می‌کنند. سپس هزینه دقیق تزریق بوتاکس را با توجه به ارزیابی‌های انجام شده اعلام می‌کنند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه تزریق بوتاکس برای نواحی مختلف یا تعیین وقت قبلی می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۴۴۲۵۵۵۵۷ – ۰۲۱۴۴۲۰۱۶۹۴ تماس حاصل فرمایید.


جدول هزینه تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس علاوه بر کاهش چین و چروک اخم و پیشانی و  چروک های اطراف چشم  (خصوصا هنگام تبسم) در  کنترل وکاهش سردردهای میگرنی (در اکثر با حداقل نیمی از بیمان دچار میگرن) تاثیر بسیار خوب و مطلوبی دارد. همچنین تزریق بوتاکس زیر بغل و کف دست و یا پا، باعث از بین رفتن یا کاهش تعریق زیر بغل و تعریق کف دست می‌شود، خصوصا کسانی که دچار تعریق‌های شدید زیر بغل و یا کف دست هستند و به هیچ دارویی هم پاسخ خوبی نمی‌دهند تزریق بوتاکس درمان مطلوب و نسبتا کم عارضه یا بی‌عارضه‌ای  در مقایسه با جراحی – سمپاتکتومی یا قطع اعصاب سمپاتیک – هست ( خصوصا  در صورت تزریق صحیح و درست – توسط متخصص پوست با تجربه) شاید دیده باشید کسانی که دچار تعریق بسیار شدید در ناحیه کف پا و کف دست هستند بطوریکه حتی از گرفتن خودکار در دست و نوشتن عاجز هستند یا به علت تعریق شدید کف پا حتی نمی‌توانند چند ساعت کفش بپوشند و حتی به علت تعریق زیاد دچار بوی بسیار نامطبوع در کف پا ( یا زیر بغل ) لذا در این موارد هم بوتاکس و دیسپورت تاثیر درمانی بسیار خوبی دارند و البته مثل چین و چروک اخم و پیشانی بعد از مدتی خاص ( که در جدول ذکر شده ) اثر دارو از بین می‌رود و برای ادامه درمان باید دوباره دارو در محل تزریق شود.
تزریق بوتاکس در مناطق مختلف طبق جدول به شرح زیر می‌باشد:
(براساس میزان واحد تزریقی)با تزریق بوتاکس
هزینه تزریق دیسپورت
اگر چه تزریق دیسپورت ارزان‌تر از دیگر انواع بوتاکس است، اما آمپول دیسپورت حاوی مقدار کمتری سم بوتولینوم است. بنابراین تزریق باید دفعات بیشتری تکرار شود تا نتیجه دلخواه را به دست دهد. به این ترتیب چون مقدار بیشتری از دارو مصرف می‌شود، در نهایت قیمت دیسپورت بیشتر از تزریق بوتاکس می‌شود.
نورونوکس
نورونوکس مانع رسیدن تکانه‌های عصبی به عضلات می‌شود و انقباض‌های شدید این عضلات را کاهش می‌دهد. نورونوکس با جلوگیری از دریافت پیام درد به بیماران دچار میگرن نیز کمک می‌کند. هزینه تزریق نورونوکس به تعداد واحدهای لازم برای رسیدن به نتیجه دلخواه بستگی دارد.
هزینه مصپورت (مسپورت)
بوتاکس ایرانی مصپورت (مسپورت) در ویال‌های ۵۰۰ واحدی تولید و عرضه شده است که برای مصرف سه نفر پیش‌بینی شده است و قیمت تمام شده آن تقریبا نصف بوتاکس دیسپورت انگلیسی  ۵۰۰ می‌باشد.
عامل‌های موثر بر هزینه تزریق بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس با توجه به عامل‌های زیر تعیین می‌شود:
تعداد ناحیه‌هایی که نیاز به درمان دارد: بدیهی است که هر چه تعداد ناحیه‌های در نظر گرفته شده برای جوانسازی بیشتر باشد، هزینه درمان نیز بالاتر می‌رود.
ناحیه مورد نظر: بعضی ناحیه‌ها به واحدهای بیشتری از بوتاکس نیاز دارد، طبعآً جوانسازی این ناحیه‌ها گران‌تر خواهد بود.
دوز مورد نیاز بوتاکس: چنانچه هزینه درمان برحسب تعداد واحد‌های تزریق شده بوتاکس دریافت شود، اگر چین و چروک‌ها شدت بیشتری داشته و مقدار بوتاکس بیشتری برای از بین بردن آنها تزریق شود، هزینه درمان افزایش خواهد یافت.


wrappixel kit
از بین بردن مرتب موهای زائد بدن و صورت عملی پرهزینه، دردناک و زمان‌بر است. مهم نیست از وکس برای از بین بردن موهای زاید استفاده کنید یا تیغ یا بند، در هر حال تکرار این کار به پوست آسیب می‌زند و باعث تحریک آن می‌شود. حتی الکترولیز موهای زائد نیز باید بارها تکرار شود و هر تار مو یک به یک از پوست جدا شود. در این بین لیزر موهای زائد روشی دائمی است که موهای زائد ناحیه‌های بزرگی از بدن را پس از فقط چند جلسه برای همیشه از بین می‌برد. اگر می‌خواهید بدون کلنجار رفتن روزمره با تیغ، موم یا بند بدنی صاف و بدون مو داشته باشید، بهتر است لیزر موهای زائد را امتحان کنید تا خود متوجه تغییری ملموس در زندگی‌تان بشوید. متخصصین کلینیک دکتر رضیعی در بیمارستان رازی وضعیت پوست، رنگ و نوع موها را ارزیابی می‌کنند و بهترین نوع لیزر را برای به دست آوردن نتیجه مطلوب پیشنهاد می‌دهند. در بهترین مرکز لیزر پوست و مو غرب تهران لیزرهای الکسانداریت، Nd:Yag و سولاری در دسترس است. از بین بردن موهای زائد با لیزر اعتماد به نفس را ارتقاء می‌دهد و کمک می‌کند تا برای همیشه با موهای زائد بدن خداحافظی کنید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیزر موهای زائد صورت و بدن یا رزرو نوبت در کلینیک دکتر رضیعی می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۴۴۲۵۵۵۵۷ – ۰۲۱۴۴۲۰۱۶۹۴ تماس حاصل فرمایید.

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

توضیح اینکه با بهبود امکانات و تجهیزات کافی و نیروهای مجرب کافی انجام لیزر در همه روزهای هفته ( به غیر از پنجشنبه وجمعه ) با وقت قبلی از ساعت سه بعدظهر تا هشت شب قابل انجام است.

آدرس:

بلوار مرزداران بین خ ایثار واریافر
پ ۱۲۲

۴۴۲۵۵۵۵۷
Copy right 2014-2018 Dr-razi.ir| تمامی حقوق این وب سایت برای دکتر رضیعی محفوظ است

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز