هایفو لاغری برای صورت و بدن


هایفوتراپی (درمان با امواج مافوق صوت متمرکز با شدت بالا) روشی غیرجراحی برای لاغری و کاهش چربی است. هایفوتراپی چربی اضافی را با تکنولوژی اولتراسوند متمرکز با شدت بالا برای همیشه از بین می‌برد. تکنولوژی هایفو صورت انرژی اولتراسوند متمرکز را به موضع درمان می‌رساند و به این ترتیب ناحیه مورد نظر به طور مستقیم و به روشی موثر لاغر می‌شود.
اگر با رژیم‌های لاغری سختگیرانه و ورزش مداوم موفق نشده‌اید چربی‌های اضافی سرسخت انباشته شده در بدن را از بین ببرید و در جستجوی درمانی ایمن و غیرتهاجمی برای لاغری موضعی هستید، ما هایفو لاغری را به شما پیشنهاد می‌کنیم. پزشک مناسب بودن انجام هایفو را با در نظر گرفتن عامل‌های متعددی چون میزان چربی اضافی و وضعیت سلامت عمومی بیمار تعیین می‌کند. لاغری با هایفو اندام را به شیوه‌ای طبیعی خوش‌تراش و متناسب می‌کند و برای لاغری موضعی ناحیه‌هایی مانند شکم و پهلوها، غبغب، ران، بازوها و باسن مناسب است.
در خصوص کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره برا هایفوتراپی لاغری یا رزرو نوبت میتوانید با شماره‌های ۰۲۱۴۴۲۵۵۵۵۷ – ۰۲۱۴۴۲۰۱۶۹۴ تماس حاصل فرمایید.لاغری با هایفو چیست؟

هایفوتراپی درمانی غیرتهاجمی برای لاغری موضعی صورت و بدن است که از اولتراسوند متمرکز با شدت بالا (هایفو) برای از بین بردن دائمی چربی‌هایی استفاده می‌کند که معمولاً در جلوی شکم و پهلوها انباشته می‌شوند. این روش غیرجراحی بیمار را از اندامی متناسب‌تر و لاغرتر برخوردار می‌سازد.
چگونه با هایفو لاغر می‌شویم؟

انرژی مافوق صوت قوی بر چربی‌های اضافی متمرکز می‌شود؛ در نتیجه دمای محل درمان به یکباره افزایش می‌یابد. هایفوتراپی بر این اصل استوار است که اگر سلول‌ها به مدت بیش از یک ثانیه در دمای بالاتر از ۵۶ سانتی گراد قرار بگیرند، مرگ سلولی غیرقابل برگشت رخ می‌دهد. گرمای اولتراسوند واکنش بافتی دوگانه‌ای را در ناحیه درمان ایجاد می‌کند. از یک طرف سلول‌های چربی ناحیه مورد نظر برای همیشه از بین می‌رود و از طرف دیگر کلاژن پیرامون ناحیه درمان منقبض می‌شود و به این ترتیب از شل شدن بافت پس از درمان جلوگیری می‌شود. هایفوتراپی انرژی متمرکز را با دقت بالایی به ناحیه مورد نظر می‌رساند و کوچک‌ترین آسیبی به پوست، بافت یا اندام‌های اطراف نمی‌زند. بدن به طور طبیعی چربی متلاشی شده را دفع می‌کند و اندامی متناسب‌تر را ایجاد می‌کند.
متقاضی مناسب

هایفوتراپی هم برای بانوان و هم برای آقایان مناسب است. بهترین متقاضیان هایفوتراپی افرادی هستند که می‌خواهند مقدار متوسطی از چربی را از بین ببرند و درصدد ایجاد تغییری قابل توجه نیستند. بنابراین اگر به دنبال روشی با اثر چشمگیرتر هستید، ما به شما لیپوساکشن را پیشنهاد می‌کنیم. هایفوتراپی درمانی مناسب‌تر برای از بین بردن مقادیر اندک چربی در ناحیه‌هایی است که به ورزش و رژیم لاغری واکنش نشان نمی‌دهند. متقاضی ایده‌آل لاغری با هایفو باید بتواند حدود یک اینچ چربی را بین انگشتان خود بگیرد و وزنی نزدیک به وزن ایده‌آل داشته باشد. متقاضی درمان باید انتظاری واقع بینانه از نتیجه هایفوتراپی داشته باشد و از سلامت عمومی مناسبی برخوردار باشد.
ناحیه‌های قابل درمان

 
شکم
پهلوها
پشت بدن
ناحیه ران مانند سمت داخلی ران
باسن
بازوها
غبغب
مزایا

 
پس از هایفوتراپی نیازی به استراحت کردن نیست و هایفو مراقبت پس از عمل خاصی ندارد.
درمان قابلیت سفارشی شدن برای از بین بردن چربی‌های مقاوم را دارد.
نتایج چشمگیری پس از فقط یک جلسه درمان به دست می‌آید.
بیش از ده سال پژوهش و آزمایش تایید کننده ایمنی و کارآمدی این درمان است.
درمانمتخصص ترانسدیوسر اولتراسوند را روی ناحیه مورد نظر قرار می‌دهد و آن را تا زمان اتمام درمان حرکت می‌دهد. دستگاه هایفو پرتو متمرکزی از انرژی اولتراسوند با شدت بالا را به ناحیه چربی اضافی زیرپوستی می‌تاباند. اولتراسوند از پوست عبور می‌کند، سلول‌های چربی زیرپوستی را از بین می‌برد و زخمی حرارتی را در چربی ایجاد می‌کند. چربی به موازات بهبود یافتن زخم منقبض می‌شود. نتایج هایفو لاغری پس از یک تا سه جلسه درمان مشخص می‌شود. هایفوتراپی درمان ساده‌ای است که در آن دستگاه دو یا سه بار، هر بار به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه، روی ناحیه درمان قرار داده می‌شود. کل درمان ۴۵ تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد. واکنش بالینی معمولاً ظرف دو هفته بروز می‌یابد و در مدت سه ماه کامل می‌شود.
مدت زمان هایفوتراپی
هایفوتراپی معمولاً ظرف یک ساعت کامل می‌شود. متخصص نحوه انجام درمان و مدت زمان آن را در جلسه مشاوره به بیمار توضیح می‌دهد.
احساس بیمار در طول درمان
بیمار در طول درمان اندکی احساس ناراحتی، سرما، تیر کشیدن، گزگز یا حرارت می‌کند.
آیا هایفو برای انواع پوست ایمن است؟
شیوه انجام درمان و نتایج آن برای انواع پوست یکسان نیست. انرژی اولتراسوند در بازه فرکانسی مورد استفاده در هایفو مستقیماً با ملانین پوست واکنش نمی‌دهد. آزمایش‌های جامعی در زمینه تاثیرگذاری هایفو بر انواع پوست انجام نشده است.
دوران بهبود

پس از لاغری موضعی با هایفوتراپی نیازی به استراحت کردن نیست و بیمار می‌تواند فعالیت‌های روزمره را بلافاصله پس از عمل دنبال کند.
نتایج

بیمار پس از فقط یک جلسه درمان حدود یک سایز (۲٫۵ سانتی متر یا ۱ اینچ) کم می‌کند. براساس پژوهش‌های بالینی دور کمر پس از یک جلسه حدود ۲٫۶ سانتی متر کم می‌شود. لاغری با هایفو مرگ دائمی آن دسته از سلول‌هایی را موجب می‌شود که در معرض انرژی قرار گرفته‌اند. از آنجایی که سلول‌های چربی می‌میرند و از بین می‌روند، دوباره به محل درمان برنمی‌گردند. بااین حال بیماران باید مراقب باشند که وزن‌شان پس از عمل افزایش پیدا نکند و کربوهیدرات‌های اضافی در محل درمان یا دیگر ناحیه‌های بدن انباشته نشوند و تناسب اندام را به هم نزنند.
زمان مشاهده نتایج
اکثر بیماران نتایج نهایی را پس از ۸ تا ۱۲ هفته مشاهده می‌کنند. بدن در این مدت سلول‌های چربی متلاشی شده در طول درمان هایفو را به طور طبیعی دفع می‌کند.

نتایج مورد انتظار هایفو
انتظار می‌رود که بیمار پس از هر جلسه هایفو یک سایز لاغرتر شود و دور کمرش یک اینچ کمتر شود.
تفاوت هایفو با دیگر روش‌های لاغری

اغلب روش‌های لاغری نتیجه مطلوب را پس از چند جلسه به دست می‌دهند، حال آن که هایفوتراپی دور کمر را  پس از فقط یک جلسه یک ساعته حدود دو و نیم سانتی متر یا یک سایز لباس کوچک‌تر می‌کند. نتایج معمولاً ظرف ۸ تا ۱۲ هفته مشاهده می‌شود.
عوارض جانبی

بیماران معمولاً پس از درمان با قرمزی و ورم مواجه می‌شوند و برخی با کبودی متوسطی در ناحیه درمان شده روبرو می‌شوند. شایع‌ترین عوارض پس از هایفوتراپی ناراحتی (درد)، خون مردگی، التهاب و قرمز شدن پوست و ورم است که معمولاً خفیف است. پزشک روش مناسب مدیریت درد را تجویز می‌کند.
هزینه

هزینه هایفوتراپی به بزرگی محل درمان، تعداد جلسات درمان برای دستیابی به نتیجه مطلوب و حق الزحمه پزشک بستگی دارد.اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

توضیح اینکه با بهبود امکانات و تجهیزات کافی و نیروهای مجرب کافی انجام لیزر در همه روزهای هفته ( به غیر از پنجشنبه وجمعه ) با وقت قبلی از ساعت سه بعدظهر تا هشت شب قابل انجام است.

آدرس:

بلوار مرزداران بین خ ایثار واریافر
پ ۱۲۲

۴۴۲۵۵۵۵۷
Copy right 2014-2018 Dr-razi.ir| تمامی حقوق این وب سایت برای دکتر رضیعی محفوظ است

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آوینا پرداز